STEN JERNBERG. Landskap.

STEN JERNBERG. Landskap.
4401013. STEN JERNBERG. Landskap.

Olja på pannå, signerad.

36,5 x 43 cm.

Rammått: 48 x 53 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå, signerad.

36,5 x 43 cm.

Rammått: 48 x 53 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Antal besök: 209