GLASFÖREMÅL 1800-tal.

GLASFÖREMÅL 1800-tal.
4400912. GLASFÖREMÅL 1800-tal.

Höjd 9-24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9-24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 198