KERAMIK 5 delar, Per Nilsson Arvika.

4400686. KERAMIK 5 delar, Per Nilsson Arvika.

Höjd 12 cm och lägre.

Ytslitage.
Känguruungen med skador.
Fåret med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm och lägre.

Ytslitage.
Känguruungen med skador.
Fåret med lagning.

Antal besök: 178