FLASKA 1800-tal.

FLASKA 1800-tal.
4400645. FLASKA 1800-tal.

Höjd 42 cm.
Diameter 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4400645. FLASKA 1800-tal.

Höjd 42 cm.
Diameter 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 168