THORE ANDERSSON. "Rastställe i Andalusien".

4400496. THORE ANDERSSON. "Rastställe i Andalusien".

Färgträsnitt, signerad och numrerad 5/100.

37,5 x 49 cm.

Rammått: 57 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 49 cm.

Rammått: 57 x 66 cm.

Antal besök: 350