MODELLBÅT, trä, 1900-tal.

MODELLBÅT, trä, 1900-tal.
4400489. MODELLBÅT, trä, 1900-tal.

höjd 40 cm,
längd 47 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 40 cm,
längd 47 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 275