DANIEL ZAUSNIG. Värmländskt vinterlandskap.

4400430. DANIEL ZAUSNIG. Värmländskt vinterlandskap.

Akvarell på papper, signerad i blyerts.

23 x 30 cm.

Rammått: 40 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 30 cm.

Rammått: 40 x 48 cm.

Antal besök: 564