KNÄPPASK allmoge, 1800-tal.

KNÄPPASK allmoge, 1800-tal.
4400235. KNÄPPASK allmoge, 1800-tal.

Längd 27 cm.
Bredd 16 cm.
Höjd 7 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 cm.
Bredd 16 cm.
Höjd 7 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 322