KAFFEKVARN, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

4399915. KAFFEKVARN, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

Höjd 36, djup 9, bredd 11 cm.

Åldersslitage, märken, oputsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36, djup 9, bredd 11 cm.

Antal besök: 181