TRÄFÖREMÅL 4 stycken.

TRÄFÖREMÅL 4 stycken.
4399743. TRÄFÖREMÅL 4 stycken.

Taserudsstake Oskar Larsson Värmskog, höjd 26 cm.
Ljusstakar Hermen Olofsson höjd 14 cm.
Skåle Herman Olofsson diameter 26 cm.

Ytslitage.
Taserudsstaken med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.
Taserudsstaken med skador.

Antal besök: 156