ÅLLJUSTER smide, 1800-tal.

ÅLLJUSTER smide, 1800-tal.
4399666. ÅLLJUSTER smide, 1800-tal.

Sågtandat.
Längd 55 cm.
Bredd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sågtandat.
Längd 55 cm.
Bredd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 169