BORDSLAMPA "ÄLG" SILUETTSKÄRM MED ÄLGAR, 1900-TAL.

4399613. BORDSLAMPA "ÄLG" SILUETTSKÄRM MED ÄLGAR, 1900-TAL.

Höjd ink. skärm 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ink. skärm 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 194