KAFFESERVIS Hackefors, Linnea.

4399424. KAFFESERVIS Hackefors, Linnea.

12 koppar.
13 fat.
13 assietter.
Sockerskål och gräddknanna.
Vas höjd 16.5 cm.

Bruksslitage.
2 fat och en assiett med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar.
13 fat.
13 assietter.
Sockerskål och gräddknanna.
Vas höjd 16.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 364