KRYDDBURKAR. 5 st.

KRYDDBURKAR. 5 st.
4399261. KRYDDBURKAR. 5 st.

Mått ca 6,5 x 5,5 x 12 cm, samt 10,5 x 9 x 20 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
4399261. KRYDDBURKAR. 5 st.

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 177