BARSKÅP, art déco, 1930/40-tal.

439826. BARSKÅP, art déco, 1930/40-tal.

Längd 71 cm. Bredd 41 cm. Höjd 69 cm. Öppningsbart tak. Invändig barinredning. Glasskiva medföljer.

Bruksslitage. Smärre repor och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 520