SERVISPORSLIN Rörstrand Ostindia.

4398086. SERVISPORSLIN Rörstrand Ostindia.

4 tallrikar diameter 21.5 cm.
8 tallrikar diameter 27 cm.

Bruksslitage.
2 av de större med små glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 tallrikar diameter 21.5 cm.
8 tallrikar diameter 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 561