VÄGGSPEGEL förgylld, rokokostil.

4397834. VÄGGSPEGEL förgylld, rokokostil.

Höjd 110 cm.
Bredd 45 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110 cm.
Bredd 45 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 248