BORDSBAROMETER, Genia.

BORDSBAROMETER, Genia.
4396541. BORDSBAROMETER, Genia.

Barometer och termometer
Storlek 16x11cm.

Bruksslitage, repor och skav finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barometer och termometer
Storlek 16x11cm.

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen A
Antal besök: 195