SPEGEL förgylld ram, 1900-tal.

4396273. SPEGEL förgylld ram, 1900-tal.

Höjd 112 cm.
Bredd 36 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 112 cm.
Bredd 36 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 179