9 ST. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

4395570. 9 ST. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

Största mått ca 60 x 43 cm. Oramade.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 141