SOCKERLÅDA 1800-TAL.

SOCKERLÅDA 1800-TAL.
4395497. SOCKERLÅDA 1800-TAL.

24 x 44 x 28 cm.

Åldersslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4395497. SOCKERLÅDA 1800-TAL.

24 x 44 x 28 cm.

Åldersslitage, märken.

Antal besök: 212