3 MÅLADE SPÅNKORGAR.

3 MÅLADE SPÅNKORGAR.
4395433. 3 MÅLADE SPÅNKORGAR.

Höjd 13,5 - 23,5 cm
Längd 19 - 37 cm.

Bruksslitage, skador på en korg.

Gör en kostnadsfri värdering!
4395433. 3 MÅLADE SPÅNKORGAR.

Höjd 13,5 - 23,5 cm
Längd 19 - 37 cm.

Antal besök: 199