MATTALLRIKR 10 stycken, Gefle, "Ternell".

4395334. MATTALLRIKR 10 stycken, Gefle, "Ternell".

24x25 cm.

Nagg på en tallrik.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x25 cm.

Nagg på en tallrik.
Bruksslitage.

Antal besök: 248