SPEGEL Samtida tillverkning.

SPEGEL Samtida tillverkning.
4395226. SPEGEL Samtida tillverkning.

Förgylld ram.

175x125 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld ram.

175x125 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 309