MUNKSTOL, snidat trä, 1900-tal.

4395174. MUNKSTOL, snidat trä, 1900-tal.

Rygghöjd 85, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 171