TRÄFIGURER 2 stycken.

TRÄFIGURER 2 stycken.
4394716. TRÄFIGURER 2 stycken.

Tupp signerad, höjd 18 cm.
Jössetrollet Peder Gunnarsson Arvika, höjd 6 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tupp signerad, höjd 18 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 136