BURKAR 2 stycken, porslin, Arabia.

4394437. BURKAR 2 stycken, porslin, Arabia.

Höjd 7 och 9 cm.
Diameter 10 cm.

Bruksslitage.
Den mindre med nagg på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 och 9 cm.
Diameter 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 207