MATTA Persisk, 220x130 cm.

MATTA Persisk, 220x130 cm.
4394044. MATTA Persisk, 220x130 cm.

Handknuten, 220x130 cm.

Slitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handknuten, 220x130 cm.

Slitage, lagning.

Antal besök: 293