BAROGRAF 1900-tal.

BAROGRAF 1900-tal.
4394040. BAROGRAF 1900-tal.

23x37x22 cm.
Glasad huv.
Detaljer i mässing.

Smärre ytslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4394040. BAROGRAF 1900-tal.

23x37x22 cm.
Glasad huv.
Detaljer i mässing.

Smärre ytslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 336