SOFFBORD Samtida tillverkning.

4393803. SOFFBORD Samtida tillverkning.

Mahogny.

Höjd 55
Bredd 130
Djup 82

(cm).

Mindre ytslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Höjd 55
Bredd 130
Djup 82

(cm).

Mindre ytslitage, repor.

Antal besök: 254