JAN STENVINKEL. "Fin gran".

JAN STENVINKEL. "Fin gran".
4393637. JAN STENVINKEL. "Fin gran".

Färglitografi, signerad och numrerad 165/300.

66 x 50 cm.

Ej ramad. I mapp. Mappen med dedikation.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 50 cm.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besök: 213