BIJOUTERIER, några delar silver.

4393544. BIJOUTERIER, några delar silver.

Diverse smycken i blandade material och oädla metaller.

Några delar i silver, bland annat armring.

Bruksslitage, skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 330