ANDERS FOGELIN. "Tryckpressen".

4393515. ANDERS FOGELIN. "Tryckpressen".

Färglitografi, signerad och numrerad 40/75, daterad Barcelona 1979.

32,5 x 40 cm.

Ej ramad. I mapp. Mappen med dedikation.

Anders Fogelin (1933–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 40 cm.

Anders Fogelin (1933–1982)

Antal besök: 176