SVENOLOV EHRÉN. "Sergelgatan".

4393476. SVENOLOV EHRÉN. "Sergelgatan".

Färgträsnitt, signerad och numrerad 214/310.

26,5 x 23 cm.

Bladmått: 39 x 32 cm.

Ej ramad. I mapp. Mappen med dedikation.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 x 23 cm.

Bladmått: 39 x 32 cm.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 419