WERNER HOFFMAN (1881-1962). "August Strindberg".

4393206. WERNER HOFFMAN (1881-1962). "August Strindberg".

Etsning, signerad och numrerad 37/200.

24 x 17,5 cm.

Rammått: 32 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 17,5 cm.

Rammått: 32 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Antal besök: 261