EUGEN TROST. Tekoppar, "Standard", Upsala-Ekeby / Gefle.

4393068. EUGEN TROST. Tekoppar, "Standard", Upsala-Ekeby / Gefle.

2 Koppar med 1 fat.

Höjd 8 cm
Diameter fatet 16 cm.

Ytslitage, repor, glasyskav/nagg.

Eugen Trost (1898–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Koppar med 1 fat.

Höjd 8 cm
Diameter fatet 16 cm.

Eugen Trost (1898–1983)

Antal besök: 434