GEORG JENSEN. Skål "Bloom", Danmark.

4392731. GEORG JENSEN. Skål "Bloom", Danmark.

Polerat rostfritt stål.

Höjd 11 cm
Bredd 25 cm.

Mindre ytslitage, repor.

Georg Jensen (1866–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Polerat rostfritt stål.

Höjd 11 cm
Bredd 25 cm.

Mindre ytslitage, repor.

Georg Jensen (1866–1935)

Antal besök: 229