MANCHETES 2 st, 1900-talet andra hälft.

4392638. MANCHETES 2 st, 1900-talet andra hälft.

Märkta Graza och Incolma Colombia.
Stål och handtag i trä.1 med läderslida.

Längd 63-68 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63-68 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 147