TOR BJURSTRÖM. Landskap.

TOR BJURSTRÖM. Landskap.
4392505. TOR BJURSTRÖM. Landskap.

Olja på duk, signerad. Mått 41x33 cm (52,5x44 cm).

Mindre färgbortfall.

Tor Bjurström (1888–1966)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre färgbortfall.

Tor Bjurström (1888–1966)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 775