GITARRLUTA, 6 strängar, 1900-tal.

4392015. GITARRLUTA, 6 strängar, 1900-tal.

Längd 92 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 92 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 338