OSSIAN ELGSTRÖM. etsning, signerad & daterad i etsning.

4390639. OSSIAN ELGSTRÖM. etsning, signerad & daterad i etsning.

Rengärde.

Bildmått ca 20 x 29 xm.

Rammått ca 44 x 57 cm.

Ytsmuts. Ej examinerad ur ram.

Ossian Elgström (1883–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rengärde.

Bildmått ca 20 x 29 xm.

Rammått ca 44 x 57 cm.

Ossian Elgström (1883–1950)

Antal besök: 191