ÅKE WESTIN. "SKÄRGÅRDEN II".

ÅKE WESTIN. "SKÄRGÅRDEN II".
4389949. ÅKE WESTIN. "SKÄRGÅRDEN II".

Färglitografi, signerad samt H.C.

38 x 55,5 cm.

Rammått: 52 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 55,5 cm.

Rammått: 52 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 217