HALVMODELL, 1900-tal.

HALVMODELL, 1900-tal.
4389761. HALVMODELL, 1900-tal.

Bemålat trä, märkt B. Fell Esq. Naval Architect Bristol.

Mäter ca 13x40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Tema

Roland Svensson & Nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

Mäter ca 13x40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Tema

Roland Svensson & Nautika

Antal besök: 730