RULLBORD 1900-talets andra hälft.

4389181. RULLBORD 1900-talets andra hälft.

Stomme i betsa bok, skivor med svart laminat. Skivan med lock och underliggande korg i textil. 1 undre hyllplan.

Höjd 52.5
Längd 78.5
Bredd 40

(cm).

Bruksslitage, skavmärken, hyllplanet med litet avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52.5
Längd 78.5
Bredd 40

(cm).

Antal besök: 257