FLAGGA & LANTERNOR 1900-talets mitt.

4388222. FLAGGA & LANTERNOR 1900-talets mitt.

Lanternor i koppar med rött och grönt glas, märkta RÖSS MARIN, Grön Sido, Rött Sido, höjd 12 cm.
Flaggstång i mahogny, och svensk flagga från Stormduk HG.
Stången inklusive mässingsfäste 103 cm.
Flaggan 57x87 cm.

Flaggan med mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaggan 57x87 cm.

Flaggan med mindre ytslitage.

Antal besök: 342