GIANNI VERSACE, tröja, stl 44, 1900-talets senare del.

4388127. GIANNI VERSACE, tröja, stl 44, 1900-talets senare del.

Tröja i bomullsblandning med pingvinärm, ärmslut i stumt syntetmateral med klädd knapp,storlek 44 enligt märkning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 305