JACKA, denim, stl 38, 1900-tal.

4388079. JACKA, denim, stl 38, 1900-tal.

Storlek 38 enligt märkning, rygglängd ca 75 cm.
Applikationer i form av blommor på slaget och på ryggen, fodrad med bomullstyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 205