PALL Björk, 1900-talets mitt.

PALL Björk, 1900-talets mitt.
4387394. PALL Björk, 1900-talets mitt.

Höjd 45
Bredd 36

(cm).

Slitage, sprickor, avslag/skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45
Bredd 36

(cm).

Antal besök: 252