ADELE SÖDERBERG. Parporträtt blandteknik, signerade.

4386512. ADELE SÖDERBERG. Parporträtt blandteknik, signerade.

Bildmått 72x53 cm.
Rammått 93x75 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ramskador.

Adele Söderberg (1880–1916)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 72x53 cm.
Rammått 93x75 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ramskador.

Adele Söderberg (1880–1916)

Antal besök: 303