FÅTÖLJ med FOTPALL, fårskinn, formpressad bok och läder, Sverige, 2000-tal.

438580. FÅTÖLJ med FOTPALL, fårskinn, formpressad bok och läder, Sverige, 2000-tal.

Stomme i formpressat böjträ, sits och rygg samt fotpall klädd i naturvitt fårskin med bak- och undersida i linnefärgad canvas. Nackkudde i svart skinn.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 890